Lichnov

Elkol

Cyklomat

MSK

Lašská cyklistická liga

Lichnov

Elkol

Cyklomat

MSK

Lašská cyklistická liga

01 01

postheadericon Přihlášky



!!!!!!!!!!!!!!!!! PŘIHLAŠOVÁNÍ DO LETOŠNÍHO ROČNÍKU BYLO UKONČENO !!!!!!!!!!!!!!!!!

Přihlásit jednotlivce

Přihlásit tým

Přihlášené týmy

Název týmu
Závodníci
Ročník
Kategorie
Správnej tým Tomáš Beníček
Vladimír Kněžík
Miloš Višňovský
1975
1963
1961
RoZa-Prude Team Roman Zahradnik
Ivan Prudič
1958
1982
FRŠTEN Vladislav Frňka
Jiří Štencl
1960
1984
WEBNODE.CZ Tomáš Vaverka
Lucie Hruškovská
Radek Hruškovský
1981
1987
1988
HuVaSo!!! Martin Vaňura
Robert Husánik
1987
1985
open-sport.cz David Štěpán
Lukáš Dostál
1985
1975
Cykloservis Malát Karel Smáha
Daniel Carik
1967
1975
Moravskoslezský kraj Gabriela Vysocká
Tomáš Kotyza
1968
1969
Ostravský Brod Adam Bodlák
Veronika Svitáková
1978
1987
Cérenka a ogárek SKVK Tomáš Martinák
Monika Martináková
1977
1974
Mix
TNT 'n' Dynamite Radim Šimeček
Kristián Škoda
Martin Dluhý
1969
1990
1997
Mix
Jezdci Apokalypsy Jakub Nebel
Marek Michalisko
Vitěslav Částka
1989
1977
1994
Mix
DUPEJ Sport - KKZK Jindřich Langer
Iva Langerová
1982
1989
Mix
Hranice Jaroslav Šeděnka
Jiří Jakubka
Radek Studený
1961
1963
1964
Muži
VTJ Václav Hasal
Tomáš Michalík
Jaroslav Glogar
1975
1991
1993
Muži
SK&NVPP David Szlauer
Anežka Hlavenková
1991
1993
Mix
CK Continental Frenštát 1 Josef Dužík
Aleš Haltof
Martin Stančík
1985
1983
1982
Mix
JAKOOŽIVOT Jiří Živný
Luděk Solař
Karel Záboj
1951
1953
1958
Mix
WEBNODE.CZ Tomáš Vaverka
Lucie Hruškovská
Radek Hruškovský
1981
1987
1988
Mix
BoKolobka tým Ostrava Zuzana Šafránková
Monika Francová
1981
1970
Mix
Holomóčáce Karel Švec
Rudolf Novák
1983
1979
Mix
Pivoňky Miroslav Krejčí
Stanislav Komárek
Jana Cohornová
1977
1970
1972
Muži

Přihlášení jednotlivci

Jméno
Příjmení
Ročník
Kategorie
Ladislav Vigh 1966 Muži
Josef Orság 1964 Muži
Michal Potfaj 1985 Muži
Patrik Bartík 1976 Muži
Radek Kuldan 1967 Muži
Luděk Benada 1979 Muži
Nikola Marková 1996 Ženy
Martin Poštulka 1976 Muži
Marcel Klimeš 1971 Muži
Tomáš Brýna 1989 Muži
Martin Mark 1984 Muži
Robert Škoda 1975 Muži
Jakub Holec 1991 Muži
Petr Jurečka 1980 Muži
Miroslav Šimeček 1975 Muži
Vlastimil Filgas 1987 Muži
Michal Rybiář 1988 Muži
Pavla Trojancová 1987 Ženy
Jiří Lichota 1979 Muži
Petr Pospíšil 1978 Muži
Zdeněk Válek 1965 Muži
Kamil Vrba 1978 Muži
Jiří Kvita 1987 Muži
Milan Staněk 1963 Muži
Bronislav Chýlek 1979 Muži
Iva Frühaufová 1986 Ženy
Zdeněk Zeman 1984 Muži
Miroslav Synek 1973 Muži
Svaťa Božák 1977 Muži
Ivo Bílý 1978 Muži
Mirek Navrátil 1979 Muži
Milan Kontúr 1960 Muži
Štefan Pacák 1962 Muži
Martin Trojan 1962 Muži
Adam Hansen 1981 Muži
Petr Stiller 1982 Muži
David Teichman 1981 Muži
Jiri Severa 1976 Muži
Roman Kněžík 1972 Muži
Lumír Ryška 1977 Muži
Jiří Kadlčík 1986 Muži
Adéla Sumcová 1996 Ženy
Radek Janků 1967 Muži
Guido Pfeiffermann 1968 Muži
Jiří Fabík 1973 Muži
Antonín Zálešák 1966 Muži